HAKKIMIZDA

   
  Minimal moda fikirleri felsefesi ile 2015 yazında  kurulan TrustTheTeam, 2019 yılında adını FEV olarak değiştirdi. Ana fikir olarak iki parça halindeki takımları farklı şekillerde kullanabilmek düşüncesi ile yola çıktı.

  2009 yılından bu yana kendi kişisel stil blogu sayesinde pek çok ulusal ve uluslararası marka ile iş birliği içinde   bulunan Fatma Evren tarafından kurulan markamız az çoktur diyerek, yaratıcılığınızı kullanabilmeniz için farklı   kullanım şekilleri sunmayı en önemli özellikleri arasında barındırıyor.

 Trust The Team kadınları her zaman en yaratıcı, ne istediğini bilen, dikkat çekmekten asla korkmayan,  tarzını her   zaman cesurca yansıtır.
 
  En iyi kalitede kumaşlarla, tek tek her biri kendi atölyemizde, özenle hazırlanan koleksiyonlarımız, fiyat-kalite oranı   ile de her daim ulaşılabilir olmayı hedeflemektedir.

  Bizi Takip Edin
 Özellikle instagramın sürekli kendisini güncellemesi ve her geçen gün hayatımıza yeni bir uygulamanın girmesi ile   birlikte markamızda bu yaşam döngüsüne ayak uyduruyor. Anlık canlı yayınlarımızı ve 24 saatlik videolarımızı   izleyerek sizlere her zaman farklı bir alışveriş deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.