GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

FEV adlı web sitesinin tüm hakları EMFA YAZILIM DANIŞMANLIK ELEKTRONİK İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE ORGANİZASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ firmasına aittir. FEV, kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, kullanıcıları ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler veya işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Kullanıcılar tarafından FEV ‘e iletilen bilgiler, sitenin kullanıcıları ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler doğrultusunda belirlenen amaçlar ve kapsam dışında olsa dahi, FEV ‘in işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından/vasıtasıyla doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanılabilir.

Müşteri bilgileri, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mail adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içerir.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

FEV, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman ve sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. FEV’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.